Awaryjne otwieranie drzwi - Lublin

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkaniowych, garażowych, okiennych i piwnic w Lublinie.

Kiedy zgubisz klucze do domu lub zepsuje się zamek, nie ma powodu aby rozbijać okno lub wyważać drzwi. O wiele lepiej i korzystniej wezwać pogotowie zamkowe. Profesjonalny ślusarz szybko przeprowadzi awaryjne otwieranie drzwi, a wykorzystanie najnowszych narzędzi pozwoli na uniknięcie dodatkowych szkód. W swojej pracy wykorzystuję kilka różnych metod, profesjonalnych narzędzi i kilkunastoletnie doświadczenie – otworzę Państwa drzwi szybko i sprawnie.

Jeśli chodzi o drzwi i ich zabezpieczenia może zdarzyć się wiele sytuacji, których przeważnie się nie spodziewamy, a które kończą się awaryjnym otwieraniem drzwi. Na przestrzeni lat konstrukcje zamków zmieniały się, cały czas są udoskonalane wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Oczywiście nadal dostępne są proste mechanizmy zabezpieczające, jednak klienci co raz częściej wybierają bardziej złożone systemy antywłamaniowe. Dla przeciętnego użytkownika otwarcie jednych i drugich bez wyrządzenia dodatkowych szkód jest prawie niemożliwe i dodatkowo obarczone niepotrzebnym stresem.

Awaryjne otwieranie drzwi domu powinniśmy zlecić profesjonalnemu ślusarzowi z kilku powodów.

  1. Umawiasz się na konkretną godzinę, jesteś przy otwieraniu drzwi, widzisz jak przeprowadzana jest praca,
  2. Nie tracisz czasu na szukanie narzędzi, które być może pomogą, a być może więcej zepsują,
  3. W zależności od Twoich wymagań, ślusarz będzie przygotowany nie tylko na otwarcie zamka ale również na jego wymianę, co oszczędzi czas i pieniądze,
  4. Jestem wpisany na prowadzoną przez policję listę profesjonalnych ślusarzy uprawnionych. Przeprowadzone przeze mnie awaryjne otwieranie drzwi i wymiana zamka jest dla Ciebie w 100% bezpieczne.

Otwieram i wymieniam wszystkie rodzaje zamków. Również te montowane w oknach, piwnicach, sejfach, kasach pancernych. skrzynkach na listy, szafkach itd. Z mojego doświadczenia wynika, że skorzystanie z awaryjnego otwierania drzwi przez ślusarza jest cenowo bardziej opłacalne niż próba samodzielnego uporania się z problemem. Cena, mojej usługi w zależności od poziomu skomplikowania zabezpieczenia może kosztować jedynie 150 – 250 zł. Wliczając w to dojazd, awaryjne otwieranie drzwi i wymianę zamka. W tej kwocie zapewne kupisz nowy zamek jednak jeśli policzysz czas stracony na odwiedziny w sklepie z zamkami, dopasowanie odpowiedniego zabezpieczenia, otwarcie (prawie niemożliwe bez dodatkowych uszkodzeń), instalację nowego zamka…. Ile czasu i pieniędzy oraz nerwów stracisz na tej „transakcji”?

Koszty i czas.

W prostych przypadkach awaryjne otwieranie drzwi może kosztować jedynie 50 – 100 zł. W skomplikowanych zabezpieczeniach cena może być nieco wyższa. Jednak w każdym przypadku korzystanie z usług ślusarskich będzie cenowo adekwatne, szybsze, proste i bezstresowe. Korzystając z posiadanego sprzętu otworzę Twój zamek w kilka do kilkunastu minut. Tyle samo potrwa wymiana zamka lub wkładki na nową. Otrzymasz ode mnie komplet kluczy. Całą sytuację mogę ocenić i wycenić przez telefon. Dodatkowo uzyskasz ode mnie informację i pomoc w wyborze nowego zabezpieczenia.

Jeśli masz wątpliwości jaki zamek wybrać szczególnie zapraszam do kontaktu. Orientuję się w bieżących metodach zabezpieczania mieszkań i może się okazać, że mieszcząc się w wyznaczonym przez Ciebie budżecie, doradzę zabezpieczenie lepszej firmy, trwalsze, wytrzymałe i takie, które wystarczy na długie lata.

☎ 508 602 299