Awaryjne otwieranie zamków w Lublinie.

Otwieranie zamków to moja specjalność.

Twój zamek zaciął się? A może zgubiłeś klucze lub po prostu interesuje Cię wymiana zamka w drzwiach? Otwieranie zamków to moja specjalność. Zajmuję się tym od kilkunastu lat. Pomogę Ci w każdej sytuacji, niezależnie od skomplikowania mechanizmu. Awaryjne otwieranie zamków z moją pomocą jest bardzo proste. Głównie dlatego, że posiadam narzędzia, których może używać tylko autoryzowany ślusarz. Jestem wpisany na monitorowaną przez policję listę renomowanych ślusarzy. Posiadam uprawnienia do posługiwania się narzędziami umożliwiającymi bezinwazyjne otwieranie zamków.

Otwieranie zamków w Lublinie i okolicznych miejscowościach – jak to wygląda?

Obojętnie, jaki zamek chcesz otworzyć, a nie możesz tego zrobić z różnych powodów, zadzwoń do mnie ☎ 508 602 299 .

  1. Podczas rozmowy telefonicznej opiszesz swoją sytuację.
  2. Jeśli będzie to konieczne, dojadę do Ciebie bezpłatnie i przeprowadzę audyt.
  3. Przedstawię Ci odpowiednie rozwiązania mieszczące się w Twoim budżecie.
  4. Nie tylko otworzę zamek ale wymienię go na nowy jeśli tego potrzebujesz.
  5. Otwieranie zamków przeprowadzam bezinwazyjnie. Twoje drzwi, szafka, okno będą nienaruszone.
  6. Zatrudniając mnie zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wszystko, co potrzebne mam zawsze przy sobie.

Ile trwa i ile kosztuje awaryjne otwieranie zamków w Lublinie?

Otwarcie zamka to kwestia kilku do kilkunastu minut w zależności od złożoności mechanizmu. Zawsze staram się rozsądnie i trafnie wyliczyć łączną kwotę usługi, dlatego im więcej informacji i zdjęć dostarczysz, tym dokładniej określę widełki cenowe. Są przypadki, gdzie łączna cena to zaledwie 50 zł. Standardowy zakres to około 150 – 300 zł za otwarcie i wymianę zamka na nowy.

Z mojego doświadczenia wynika, że o wiele mniej stresu i kosztów ponoszą klienci, którzy korzystają z moich usług niż osoby borykające się z zepsutym zamkiem samodzielnie. Często wydawać się może, że choćby wymiana wkładki zamka jest prosta. Tak też jest jeśli wiesz, jaki posiadasz typ zamka, jaka wkładka będzie pasowała rozmiarem i jakiej firmy wkładkę wybrać, aby posłużyła wiele lat.

Kiedy zamek się zatnie, złamie się w nim klucz lub po prostu zgubimy klucze i nie możemy wejść do mieszkania sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, a wiertarka pożyczona od sąsiada może nie wystarczyć aby przeprowadzić awaryjne otwieranie drzwi. Dodatkowo, niektórzy klienci decydują się na najgorsze, czyli wyważenie zamkniętych drzwi, co kończy się zazwyczaj wieloma uszkodzeniami drzwi, futryny, mechanizmu klamki i samego zamka. Mam nadzieję, że powyższe argumenty są wystarczające, aby otwieranie drzwi oddać w ręce ślusarza z Lublina.

☎ 508 602 299