AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Awaryjne otwieranie samochodu będzie konieczne jeśli Twój samochód jest zablokowany.

Skontaktuj się ze mną, przyjadę tak szybko jak to tylko możliwe. Otworzę samochód, jeśli będzie potrzeba – wymienię zamek. Jestem ślusarzem w Lublinie, który od kilkunastu lat specjalizuje się w swoim zawodzie. ☎ 508 602 299

Wyobraź sobie, że właśnie odbyłeś niesamowitą jednodniową wycieczkę do miasta oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów i jesteś gotowy, aby wrócić do domu. Gdy masz zamiar wejść do auta, zauważasz, że czegoś brakuje. To nie Twój telefon ani portfel. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że to klucze! To nie jest dobre zakończenie tego, co w innym przypadku mogło być wspaniałym dniem. Zanim jednak zaczniesz wpadać w panikę, zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak szybko wejść do auta i wrócić do domu. Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, która pomoże Ci szybko uporać się z tą sytuacją. A doświadczone pogotowie zamkowe wykona usługę na najwyższym poziomie.

Najczęstsze powody blokady samochodu:

  • Kluczyki: zamknięte w aucie, zamknięte w bagażniku, zablokowane podczas wyjmowania, zgubione, skradzione
  • Wymiana zgubionego kluczyka samochodowego
  • Kluczyk utknął w stacyjce!
  • Zacięty klucz w zamku pojazdu
  • Awaria zamka w pojeździe
  • Złamany grot klucza.

Profesjonalny ślusarz i awaryjne otwieranie samochodu w Lublinie.

Bez względu na to, ile filmów szpiegowskich obejrzałeś, możesz nie wiedzieć jak otworzyć zamek i uruchomić samochód. Nawet jeśli po prostu zamknąłeś kluczyki w samochodzie czy w bagażniku, nie próbuj dostać się do pojazdu za pomocą wieszaka na ubrania. Ta technika mogła działać w dawnych czasach, ale większość nowoczesnych samochodów jest wyposażona w zaawansowane systemy blokowania. Próba wejścia do pojazdu bez kluczyka może tylko wywołać alarm i jeszcze bardziej pogłębić problem. Przy każdej z tych prób ryzykujesz uszkodzenie mechanizmu zamka.

Ślusarz samochodowy może bardzo szybko i niedrogo rozwiązać ten problem. Bez względu na wiek, markę i model Twojego samochodu, mam narzędzia niezbędne do wykonania każdej pracy bez ryzyka uszkodzenia i stresu.

Klucze zablokowane w samochodzie.

Jest to prawdopodobnie najbardziej frustrująca rzecz, która może się zdarzyć. Możesz zobaczyć swoje klucze, ale po prostu nie całkiem do nich dotrzeć. Dobrą wiadomością jest to, że sytuacja ta jest najłatwiejsza do naprawienia i z tego powodu, to jest również najtańsze awaryjne otwieranie samochodu. Niezależnie od tego, czy masz samochód, ciężarówkę, motocykl, na terenie Lublina, mam umiejętności i narzędzia niezbędne do otwarcia, naprawy i wymiany zamka.

Awaryjne otwieranie samochodów, kiedy klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku.

To zdarza się ludziom przez cały czas. Niektórzy zakładają, że zamek bagażnika jest łatwiejszy do otwarcia, ponieważ nawet najbardziej nowoczesne samochody mają dziś tendencję do prostych zamków bagażnika. To nie jest przypadek, więc nie próbuj samemu otwierać bagażnika. Ogólnie rzecz biorąc, nawet wykwalifikowani technicy ślusarscy unikają tego podejścia, ponieważ bagażnik jest połączony z systemem elektronicznym samochodu i próba wyjęcia go może spowodować całkowite zablokowanie centralnego zamka, dużo lepiej przeprowadzić awaryjne otwieranie samochodów. Oznacza to, że nawet jeśli dostaniesz się do bagażnika i odzyskasz klucze to wyłączysz przełącznik zapłonu samochodu i jest bardzo prawdopodobne, że samochód nie odpali. Wtedy będziesz miał o wiele bardziej skomplikowany (i potencjalnie drogi) problem. Dlatego o wiele lepiej zastosować awaryjne otwieranie drzwi bocznych i otworzyć bagażnik od wewnątrz.

Zgubione kluczyki samochodowe.

Rzadko kiedy gubimy nasze klucze w domu, gdzie mamy ładny zestaw zapasowy pod ręką. Zdarza się to częściej, kiedy jesteśmy w trasie. Jeśli zgubisz klucze lub zostały skradzione, musisz działać natychmiast. Nie wiadomo, kto może je mieć, a tym samym kto może mieć dostęp do Twojego samochodu. Możemy wyciąć nowe klucze na miejscu, a także mamy możliwość przeprogramowania systemów bez kluczykowego otwierania i zapłonu, tak aby działały tylko z nowym zestawem kluczy.

Wadliwe zamki samochodowe lub uszkodzone / złamane klucze samochodowe.

Być może masz klucze w ręku, ale z jakiegoś powodu samochód nie chce się otworzyć. Z biegiem czasu zamki i systemy bez kluczykowe mogą działać nieprawidłowo. Mogę to naprawić, a w razie potrzeby wymienić uszkodzone zamki. Nawet, jeśli Twój klucz się złamie lub utknie, bez problemu przeprowadzę awaryjne otwieranie samochodów! ☎ 508 602 299

☎ 508 602 299